Ettevõttest - Broskole

Ettevõttest - Broskole

Ettevõttest - Broskole

Ettevõttest - Broskole

Ettevõttest - Broskole
Ettevõttest - Broskole
Tagasiside

Ettevõttest

Oleme Broskole OÜ ettevõte, mis spetsialiseerub kvaliteetse jahutatud ja külmutatud linnu-, sea- ja lambaliha tarnimisele. Meie ettevõte on turul aastast 2019 ning selle aja jooksul oleme tänu usaldusväärsetele tarnetele ja kvaliteetsetele toodetele suutnud võita klientide usalduse.

Oleme uhked, et meil on otselepingud tehastega, mis võimaldab meil kontrollida iga tarne kvaliteeti ja pakkuda tõeliselt konkurentsivõimelisi hindu. Meie meeskond püüab pakkuda klientidele optimaalseid koostöötingimusi, sealhulgas vähemalt kaks tarnet nädalas.

Meie tooted on ladustatud kaasaegsetes ladudes Tallinnas, mis vastavad kõigile põllumajandus- ja toiduameti nõuetele. Iga tarne värskuse ja kvaliteedi tagamiseks järgime kõrgeimaid ohutus- ja hügieenistandardeid.

Oleme huvitatud teie vajadustest teadasaamisest ja koostöövõimaluste üle arutlemisest. Lisateabe saamiseks või kohtumise kokkuleppimiseks võtke meiega julgelt ühendust.

Visioon:
"Meie visiooniks on saada turule juhtivaks kvaliteetse liha tarnijaks, pakkudes klientidele laia valikut tooteid ja uuenduslikke lahendusi. Oleme pühendunud oma tegevuse pidevale täiustamisele ja laiendamisele, et vastata klientide vajadustele ja jääda usaldusväärseks meie tarnijate partner."

Missioon:
"Broskole OÜ missiooniks on pakkuda klientidele kvaliteetset linnu-, sea- ja lambaliha, mis vastab kõrgeimatele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Püüame seada tööstuses uusi standardeid ja pakkuda igale kliendile kohandatud lahendusi. Oleme pühendunud eetilisele, vastutustundlikud ja jätkusuutlikud praktikad kõigis meie äri aspektides, võttes arvesse meie klientide, töötajate ja kogu ühiskonna huve.

Broskole @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper